Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

G. Nagy Ilián: A géniusz szabadsága. A szerző, G.  	Nagy Ilián (1955-) által Bölcskei Gusztáv (1952-) református lelkésznek dedikált példány. [Üröm, 2006], Inter Leones. Kiadói papír-kötésben.
18028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vécsey Kiss Mária: Eltáncolt nyár. Versek. Dedikált. Z-füzetek/98. Bp., 2003., Szerzői kiadás. Kiadói papír-kötésben. Számozott (300/088.) példány.
18029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dumas Le Prince: A holt kéz. Gróf Monte Christop és a világ ura folytatása. Ford.: Malonyai János. Gyoma,én.,Nádudvary Mihály, (Mezőberény-ny.), 288 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált borítóval, szakadt címlappal.
18030.

Rufpreis:
2 000 HUF

18031.

Rufpreis:
1 800 HUF

Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
18032.

Rufpreis:
1 200 HUF

18033.

Rufpreis:
800 HUF

Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Lipcse, 1954, VEB E. A. Seemann. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18034.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt.
18035.

Rufpreis:
1 600 HUF

18036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
18037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
18038.

Rufpreis:
1 000 HUF

18039.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF