Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 316
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374470
18028
396
G. Nagy Ilián: A géniusz szabadsága. A szerző, G. Nagy Ilián (1955-) által Bölcskei Gusztáv (1952-) református lelkésznek dedikált példány. [Üröm, 2006], Inter Leones. Kiadói papír-kötésben.
2374456
18029
396
Vécsey Kiss Mária: Eltáncolt nyár. Versek. Dedikált. Z-füzetek/98. Bp., 2003., Szerzői kiadás. Kiadói papír-kötésben. Számozott (300/088.) példány.
2412080
18030
396
Dumas Le Prince: A holt kéz. Gróf Monte Christop és a világ ura folytatása. Ford.: Malonyai János. Gyoma,én.,Nádudvary Mihály, (Mezőberény-ny.), 288 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált borítóval, szakadt címlappal. 2412077
18031
396
2381436
18032
396
Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
2381351
18033
396
2385372
18034
396
Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Lipcse, 1954, VEB E. A. Seemann. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2389543
18035
396
Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt.
2389452
18036
396
2386470
18037
396
Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
2389158
18038
396
Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
2386452
18039
396
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF