Geréb Attila: Az égő tekercs. Dráma Jeremiás prófétáról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 1991, Szerzői kiadás, 55+1 p. Kiadói papírkötés.
Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Vál., sajtó alá rendezte: Schelken Pálma. Az utószót írta: Kósa László. Kakasy Éva illusztrációival. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Melich János: Gombocz Zoltán emlékezete. Függelék: Újhegyi Emília: Gombocz Zoltán egyetemi előadásainak jegyzéke. Összeáll.: - -. Bp.,[1977], Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.,2+25+1 p.+1 t. Az 1936-os Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadásának reprint kiadása. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. Benne: Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel jegyzetlapokon.
Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
Magyar Könyvtár 2 kötete: Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar Könyvtár 2 kötete: Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.