Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

18076.

Rufpreis:
1 400 HUF

Geréb Attila: Az égő tekercs. Dráma Jeremiás prófétáról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 1991, Szerzői kiadás, 55+1 p. Kiadói papírkötés.
18077.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
18078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Havas Henrik: A Bős-Nagymaros dosszié avagy egy beruházás hordalékai. hn., 1988, CODEX. Kiadói papírkötés.
18079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Vál., sajtó alá rendezte: Schelken Pálma. Az utószót írta: Kósa László. Kakasy Éva illusztrációival. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18080.

Rufpreis:
1 200 HUF

Melich János: Gombocz Zoltán emlékezete. Függelék: Újhegyi Emília: Gombocz Zoltán egyetemi előadásainak jegyzéke. Összeáll.:  - -. Bp.,[1977], Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.,2+25+1 p.+1 t. Az 1936-os Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadásának reprint kiadása. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. Benne: Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel jegyzetlapokon.
18081.

Rufpreis:
1 200 HUF

18082.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18083.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
18084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veres Péter: Az ország útján. Önéletírás 1944-1945. Bp., 1965, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18085.

Rufpreis:
800 HUF

18086.

Rufpreis:
1 000 HUF

18087.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF