Löwy Árpád (Dr. Réthy László) válogatott versei. Arad, 1919, Löwy barátai, 143 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, dohány szagú.
Toldy-könyvtár 4 klf száma (1.,2.,6, 7.): Gróf Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem (szemelvények). Gyöngyösi István: Márssal társalkodó Murányi Vénus. Kármán József: Fanni hagyománya. Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya. Budapest, A Magyar Jövő Ifjúsági Irodalom Részvénytársaság kiadása, 1922-1923. Papírkötésben, az egyiken szakadással.
Széchényi István: Hitel. Szemelvények. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Gyulai Ágost. Magyar Könyvtár 1001-1003. Bp.,én.,Lampl (Wodianer F. és Fiai Rt.) Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, ezt leszámítva jó állapotban. + Széchényire vonatkozó cikkekkel.
Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!