Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.
18100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
18101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Száll, te büszke ének. Honvéd daloskönyv. I. kiadás. Budapest, A Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége, 1950. Kopott, szakadozó papírkötésben.
18102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tóth Tihamér: A művelt ifjú. Negyedik s ötödik, bővített kiadás. Bp., é.n., szerzői magánkiadás. 249 p. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
18103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eötvös Károly: Jókay nemzetség. Bp., 1906, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, részben hiányos, részben szakadt gerinccel, szétvált, szakadt kötéssel.
18104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kecső István: Nyersanyagéhség. Bp., 1940, Lingua. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18105.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ráth-Végh István: Fejedelmi bálvány. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés. Kopottas állapotban.
18106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ángeles Caso: Sziszi - Egy császárné naplója. Bp., 2007, K.u.K. Kiadói kartonált papírkötés.
18107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mark Twain: Koldus és királyfi. Ford.: Fáji J. Béla. Szövegközti illusztrációkkal. Bp.,én.,Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
18108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertolt Brecht: A színházról. Ford.: Gáspár Éva, Gáspár Zoltán, Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház. A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Színházművészeti Szakosztályának Kiskönyvtára. Bp., 1961, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 900 példányban.
18109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.
18110.

Rufpreis:
1 400 HUF

Más-más csönd. Bolgár haikuantológia. Vál., szerk. és az előszót írta: Petar Csuhov. Ford.: Szondi György. Az összeállító által dedikált. Bp., 2012, Napkút. Kiadói papírkötés.
18111.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF