Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.
Száll, te büszke ének. Honvéd daloskönyv. I. kiadás. Budapest, A Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége, 1950. Kopott, szakadozó papírkötésben.
Dr. Tóth Tihamér: A művelt ifjú. Negyedik s ötödik, bővített kiadás. Bp., é.n., szerzői magánkiadás. 249 p. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
Eötvös Károly: Jókay nemzetség. Bp., 1906, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, részben hiányos, részben szakadt gerinccel, szétvált, szakadt kötéssel.
Bertolt Brecht: A színházról. Ford.: Gáspár Éva, Gáspár Zoltán, Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház. A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Színházművészeti Szakosztályának Kiskönyvtára. Bp., 1961, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 900 példányban.
Más-más csönd. Bolgár haikuantológia. Vál., szerk. és az előszót írta: Petar Csuhov. Ford.: Szondi György. Az összeállító által dedikált. Bp., 2012, Napkút. Kiadói papírkötés.