Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

Kassák Lajos: Nehéz esztendők. I-II. köt. Vál. és sajtó alá rendezte: Parancs János. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pert, Camille: Cady-sorozat 3 kötete (A kis Cady, Cady mint asszony, Cady barátja), Bp., 1928, Nova. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
18149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyv tétel, 4 db: Gerolamo Rovetta: A Montegu-pör. Bp, 1904, Magyar Hírlap. Kiadói félvászon-kötés, sérült kötéssel. + Ifj. Hegedüs Sándor: A rádzsa és más történetek. Bp., é.n.m Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Herbert Wilton: Asszonynélküli sziget. H.n., 1943, Körmendi. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült borítóval. + Cook Wallace: Montana. Regény a Coloradói aranymezőkről. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel.
18150.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes könyv tétel, 3 db: Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp., 1967, Móra. Kass János rajzaival. Nyolcadik kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült borítóval, kopott állapotban. + Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., é.n., Ifjúsági. Végh Dezső rajzaival. Félvászon kötésben, kissé sérült borítóval, kopott állapotban. + . V. Kratochvíl: Felfedezők és hódítók. Zdeněk Burian illusztrációival. Ford.: Szoldin Alfréd. Pozsony, 1965, Slovenské Vydavatelstvo Krásne. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papírborítóval.
18151.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18152.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db Pearls Buck könytétel. Pearls S. Buck: Kwei-Lan vergődése. Zigány Árpád fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. Kissé meglazult kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Pearl Buck: Omlik a nagy fal. Kínai elbeszélések. Kosáryné Réz Lola fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. + Pearl Buck: Faragott képek. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szefhe (Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók) könyvek 3 kötet a sorozatból. Egészvászon sorozatkötésben
18154.

Rufpreis:
1 000 HUF

18155.

Rufpreis:
800 HUF

Babits Mihály összes versei. Bp, 1942, Athenaeum. Félvászon kötésben, kopott állapotban, sérült gerinccel.
18156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Határ Győző: Életút. I-III. köt. A Nyugati Magyar Irodalom gyöngyszemei V-VI-VII. Szombathely, 1994-1995, Életünk. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berkesi András: Barátok. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thomas Mann: A varázshegy. I-IV. köt. Ford.: Turóczi József. Bp.,én.,Genius,(Kunossy-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötések,
18159.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF