Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 316
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412821
18064
396
La Fontaine: Mesék. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. 2. kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel. 2412942
18065
396
Salát Ibolya: Titkaim. Versek. A szerző által dedikált! H.n., 2006, Eosz Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Bt.. Kiadói kartonált papírkötés, felső sarkainál kissé sérült borítóval.
2412698
18066
396
Pataki Mária: Ruhát varrok a babámnak. H.n.., 1962, Minervs. Kiadói papírkötés, sérültgerinccel. 2412880
18067
396
Betűmintakönyv. Bp., é.n., MÚOSZ. 38+39+38 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és piros tollas feliratos borítóval, máskülönben jó állapotban. 2406036
18068
396
A. Haukland: Két nemzedék. Bp., én. Athenaeum. Fűzve, papírborítóval, felvágatlan.-
2406032
18069
396
Jean Giono: Sarju. ford: Illyés Gyula. Bp., én. Rávai . Egészvászon kötés, papírborítóval
2405365
18070
396
Szalkai Zoltán: A bejáró tanulók. Acta, 1. füzet. A borítón dedikálva. Szeged, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 1936. Szakadt, halvány foltos papírkötésben.
2406038
18071
396
Boross Mihály: Asztrológia, csillagjóslás, horoszkóp. Jorio könyve a horoszkópkészítésről és az emberi sorsról, melyet az asztrológia, csillagjóslás tanításai alapján magyaráz: - -. Bp.,[1936],Magyar Könyvkiadó, 96 p. A borító rajza Kún Mihály. Kiadói illusztrált papírkötésben, jó állapotban 2404715
18072
396
Maurice Paléologue: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford.: Kállay Miklós. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
2404678
18073
396
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 2385660
18074
396
Gombos Gyula: Igazmondók. New York, 1991, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2385802
18075
396
Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF