Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

La Fontaine: Mesék. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. 2. kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.
18064.

Rufpreis:
800 HUF

Salát Ibolya: Titkaim. Versek. A szerző által dedikált! H.n., 2006, Eosz Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Bt.. Kiadói kartonált papírkötés, felső sarkainál kissé sérült borítóval.
18065.

Rufpreis:
800 HUF

Pataki Mária: Ruhát varrok a babámnak. H.n.., 1962, Minervs. Kiadói papírkötés, sérültgerinccel.
18066.

Rufpreis:
800 HUF

Betűmintakönyv. Bp., é.n., MÚOSZ. 38+39+38 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és piros tollas feliratos borítóval, máskülönben jó állapotban.
18067.

Rufpreis:
1 200 HUF

A. Haukland: Két nemzedék. Bp., én. Athenaeum. Fűzve, papírborítóval, felvágatlan.-
18068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jean Giono: Sarju. ford: Illyés Gyula. Bp., én. Rávai . Egészvászon kötés, papírborítóval
18069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalkai Zoltán: A bejáró tanulók. Acta, 1. füzet. A borítón dedikálva. Szeged, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 1936. Szakadt, halvány foltos papírkötésben.
18070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boross Mihály: Asztrológia, csillagjóslás, horoszkóp. Jorio könyve a horoszkópkészítésről és az emberi sorsról, melyet az asztrológia, csillagjóslás tanításai alapján magyaráz: - -. Bp.,[1936],Magyar Könyvkiadó, 96 p. A borító rajza Kún Mihály. Kiadói illusztrált papírkötésben, jó állapotban
18071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Paléologue: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford.: Kállay Miklós. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
18072.

Rufpreis:
1 000 HUF

18073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gombos Gyula: Igazmondók. New York, 1991, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18074.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18075.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF