Molnár Ferenc: A pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-társulat. Kopott kiadói félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban.
Kiss Dénes: Galántai láncok. Kisesszék, publicisztikák. Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
Csongrádi Kata: Ne add fel! Budakeszi, 2005, Mandala- Veda Könyvkiadó. Papírkötésben,kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző (Csongrádi Kata) által dedikált példány.
Hogyor József: Nehéz út. Dokumentumregény. Bp, 1978, Táncsics Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban. Megjelent 3900 példányban. A szerző által dedikált példány.
Németh László: A Medve-utcai polgári. Bp., 1942, Magyar Élet, 132 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé sérült, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban