[Szenes Béla]: Autogrammot kérek! Szenes ember tréfái és jelenetei. Major Henrik karrikatúráival. Bp., 1916, 'Színházi Élet',(Nap-ny.), 111 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kopott, foltos, javított borítóval, és javított gerinccel.
Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
Móricz Zsigmond: Szerelem. I. köt. Bp., 1913.,Nyugat. A borító Falus Elek munkája. Kiadó illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.
Radnay Erna: A nagyvilág küszöbén. Bizalmas tanácsok a jó modorról urileányok részére. Első kiadás. Bp., 1905, Budapesti Bazár, 128 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, egy lapon hosszú megjegyzéssel (126. o.)