Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2358909
15740
391
Books: History
K. und K. kalandozások avagy a Habsburg Birodalom nyomában a XXI. században. Szerk.: Miklós Gábor. Népszabadság Könyvek. Bp.,2007,Népszabadság. Gazdag színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2365856
15741
391
Books: History
Az ókori görögök és rómaiak története. Szerk.: John Boardman, Jasper Griffin, Oswyn Murray. Bp., 1996, Maecenas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2365870
15742
391
Books: History
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
2362427
15743
391
Books: History
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kis kopásokkal.
2357835
15744
391
Books: History
2357482
15745
391
Books: History
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval
2348552
15746
391
Books: History
Nemere István: Mária Teréziától Ferenc Józsefig. H.n. 2008, Nagykönyv. Kiadói kartonál papírkötés.
2357096
15747
391
Books: History
Dr. Vajda Endre: A posta világtörténete. Dedikált! Bp., 1967, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben. 2355106
15748
391
Books: History
Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... A szerző, Horn Gyula (1932-2013) által dedikált! Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2364946
15749
391
900
Books: History
Magyar Hírmondó. A pesti művelt társalgó. Szerk.: Matolcsy Ildikó, Sebestyén Lajos, Szalay Károly. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2365916
15750
391
Books: History
Hereditas sorozat 2 kötete: Bóna István: A középkor hajnala. A gepidák és langobardok a Kárpát-medencében.; Pálóczi Horváth András: Besenyők, kunok, jászok. Bp., 1974-1989, Corvina. Kiadói papírkötés. 2357075
15751
391
Books: History
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF