"56 izzó ősze volt". Pillanatképek a forradalom napjairól. Összeáll.: Csiffáry Gabriella. Bp., 2006, Budapest Főváros Levéltára. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
Böhm Vilmos: Két forradalom tüzében. Hasonmás kiadás. 1990, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szélei fakók de egyébként jó állapotban. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
Vladimír Ferko: Volt egyszer egy mesterség. A drótosok története. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1985, Európa. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2001, Európa. Papírkötésben, a címlapon ceruzás beírással. Jó állapotban.