Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2357172
15703
391
Books: History
Sebess Dénes, dr.: Adatok a magyar agrárpolitikához a jobbágyság felszabadítása után. Bp., 1908. Grill. sérült papírkötésben. 2357153
15704
391
Books: History
dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stampel. Kiadói egészvászon kötésben. 2357164
15705
391
Books: History
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története II. kötet .Pest, 1868. 187p. Korabeli félvászon kötésben, volt könyvtári példány. Kis sérüléssel.
2359371
15706
391
Books: History
Fellázad a gettó: Leon Weliczker: A halálbrigád., Noemi Szac Wajnkranc: Tűzben elhamvadtak. Dorka Goldkorn: Emlékezések a varsói gettófelkelésre. Szerk.: Rózsa István. Ford.: Sós Endre. Bp., 1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
2364887
15707
391
Books: History
Geiger, Vogeler, Sanders és kémtársai a törvényszék előtt. III. kiadás. Bp., 2000, Állami Lapkiadó NV. Kiadói papírkötés kopott, gyűrött állapotban. 2364989
15708
391
Books: History
2364857
15709
391
900
Books: History
Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Harmadik kiadás. Budapest, 1950, Szikra. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
2365341
15710
391
Books: History
Makkai János: A háború utáni Magyarország. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval 2358529
15711
391
Books: History
Baráthosi-Balogh Benedek: Vázlatok török testvéreink történetéből. Baráthosi Turáni Könyvei V. Bp., 1928, Held Irodalmi és Nyomdavállalata. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. 2363900
15712
391
Books: History
2329246
15713
391
Books: History
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban. 2356397
15714
391
Books: History
Lakatos Pál: A patkányforradalmárok unokái. Bp, 2004, a szerző kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF