Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195433
15752
391
Books: History
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok. 2111383
15753
391
Books: History
2297647
15754
391
Books: History
2357527
15755
391
Books: History
Paul Lendvai: Új honfoglalás. Bp., 2016, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2357494
15756
391
Books: History
Konrad Heiden. Hitler. Bp., 1989, Kelta. Kiadói papírkötés.
2367350
15757
391
Books: History
Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
2357657
15758
391
Books: History
Szentjeink élete és halála. Hősök és szentek. Magyar szentek. Szekfű Gyula bevezetőjével. A Magyar Katolikus Írók Könyvei című sorozat kötete. Bp., 1991, Maecenas Könyvkiadó. Illusztrált egész bársony kötésben, szép állapotban.
2358074
15759
391
Books: History
I. R. Grigulevics: Az inkvizíció története. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2357844
15760
391
Books: History
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
2357734
15761
391
Books: History
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés.
2362442
15762
391
Books: History
Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Franklin. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
2362972
15763
391
Books: History
Kiszely Gábor: Állambiztonság 1956-1990. Bp., 2001, Korona Kiadó. 430p. Kiadói kartonált papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF