Csete Örs: 1956 - Budapest. Arcok és Sorsok. Faces and Stories. Bp.,1999, Magyar Napló. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Krónika. The Chronicle. Szerk.: Grenitzer Róbert, Rubovszky Vera. Bp., 2000., Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Kossuth. 1802-2002. Szerk.: Cs. Lengyel Beatrix. A bevezető tanulmányt írta: Szabad György. Ford.: Johnson Andrea. Bp.,2002, Válasz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kissé kopott, aranyozott lapélekkel, kissé karcos kemény-kötés.
Esti Béla, S. Balogh Ilona, Szántó Tibor: A magyar munkásmozgalom képeskönyve. Budapest, 1984, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval. Nagyon gazdagon illusztrált.
Bujtás István: Hogyan történt? 1942. Augusztus 20. 5 óra 7 perc. Horthy István repülő főhadnagy és kora eltérő megközelítésben. Bp., 1989, Média. Kiadói papírkötésben. kopásokkal
Dér Dezső - Hajagos József - Hermann Róbert: Az 1848-49-es I. magyar hadtest iratai II. (A januári újjászervezés és az első sikerek). A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 10. Eger, 2004, Heves Megyei Levéltár. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 500 példányban.
Kapitány Ágnes- Kapitány Gábor: Magyarság- Szimbólumok.Örökség. Bp, 1999, Európai Folklór Központ- Teleki László Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. Volt könyvári példány.
Csorba Csaba: A magyarok Vezérei. A kezdetektől 1657-ig 59 Hun és Magyar kapitány, kormányzó és király képe és életrajza. Debrecen, 2008, Anno. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
Hajós György: Zielinski Szilárd, a Magyar Mérnöki Kamara első elnökének élete és művei. Megjelent az első Mérnöki Kamara megalakulásának 80. évfordulóján. Bp., 2004., Logod Bt. Gazdag szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.