Sebess Dénes, dr.: Adatok a magyar agrárpolitikához a jobbágyság felsz... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000025/Sebess-Denes-dr-Adatok-a-magyar-agrarpolitikahoz-a-jobbagysag-felszabaditasa-utan-Bp-1~II2357172
2357172
15703
391
Books: History
Beschreibung: Sebess Dénes, dr.: Adatok a magyar agrárpolitikához a jobbágyság felszabadítása után. Bp., 1908. Grill. sérült papírkötésben.
: nagy_andras