Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Halász Gábor: Magyar századvég. Officina képeskönyvek. Bp, 1944, Officina Nyomda és Kiadóvállalat Kft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szétvált gerinccel, kopott, foltos borítóval, szétesett kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza