Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277073
19097
387
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus sárga kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,62 g 2277162
19098
387
6500
Jewellery
2277151
19099
387
Jewellery
2277159
19100
387
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó. 7,77 g 2318125
19101
387
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, türkizszínű medállal, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 3,85 g 2318119
19102
387
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, fekete köves ovális medállal, jelzett, h: 56 cm, bruttó: 6,4 g 2317886
19103
387
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, piros köves medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 15,18 g 2317959
19104
387
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 15,2 g 2317956
19105
387
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzettek, bruttó: 8,5 g
2317944
19106
387
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 4,5 g 2318117
19107
387
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gránátköves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 8,18 g 2318076
19108
387
Jewellery
Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 33,01 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF