Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2321734
19169
387
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,89 g 2321727
19170
387
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 2,3 g 2321722
19171
387
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,9 g 2321069
19172
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett 7,63 g, 38 cm 2321282
19173
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, 6,52 g, 37,5 cm
2322555
19174
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, gyöngyház berakású medállal, jelzett, br. 9,3 g, medál h: 2,5 cm, nyaklánc h: 23 cm 2322568
19175
387
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc állat (őz?) medállal, jelzett, 11,4 g, medál h: 2,5 cm, nyaklánc h: 24 cm 2322590
19176
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc kürt formájú medállal, jelzett, 6,9 g, kürt pereme sérült, medál h: 2 cm, nyaklánc h: 23 cm
2322537
19177
387
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, letekerhető kupakos szelence medállal, jelzett, 6,5 g, medál h: 3 cm, nyaklánc h: 24 cm 2322546
19178
387
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, macska formájú medállal és kék kövekkel, jelzett, br. 9,2 g, medál h: 3 cm, nyaklánc h: 27 cm 2322619
19179
387
Jewellery
Ezüst (Ag) csepp formájú fülbevaló pár, jelzett, 2,3 g, m: 2,3 cm 2322598
19180
387
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) macska formájú fülbevaló pár, egyik jelzett, 12,7 g, h: 3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF