Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2322491
19181
387
Jewellery
Ezüst (Ag) szipka, egyik végén kutyafejjel díszített, jelzett, br. 6,2 g, h: 5 cm 2322486
19182
387
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) könyvjelző, florális ornamentikával díszített, monogrammal, jelzett, kisebb deformációval, 12,6 g, h: 11 cm 2298474
19183
387
Jewellery
14 K arany (Au), pillangó medál jelzett, 0,75 g 2306806
19184
387
Jewellery
2298357
19185
387
30000
Jewellery
2298284
19186
387
30000
Jewellery
2298493
19187
387
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
2321765
19188
387
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes karperec, jelzett, kis deformációval, 6×5 cm, nettó: 4,13 g 2315629
19189
387
Jewellery
Ezüst (Ag.) dugó tartó parafa dugóval, Jelzett. br: 31 g
2318358
19190
387
Jewellery
Ezüst(Ag) sószóró üveg betéttel, jelzett, tetején sérüléssel, m: 11,5 cm, bruttó: 94,42 g 2318093
19191
387
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 26,18 g 2298488
19192
387
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF