Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2322472
19157
387
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanál plasztikus rózsa motívummal díszített véggel, jelzett, 12,2 g, h: 11,5 cm 2322478
19158
387
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanál Krumbach felirattal és címerrel díszített véggel, jelzett, br. 9,5 g, h: 10 cm 2322613
19159
387
Jewellery
Ezüst (Ag) csepp formájú fülbevaló pár, jelzett, 3,4 g, m: 1,6 cm 2320789
19160
387
Jewellery
Ezüst töltőceruza, kis horpadással 7,5 g 8 cm 2322608
19161
387
Jewellery
Ezüst (Ag) szív formájú fülbevaló pár, jelzett, 1,2 g, h: 1,2 cm 2322512
19162
387
Jewellery
Ezüst (Ag) bross kék kővel, jelzett, br. 2,6 g, h: 3,5 cm 2321072
19163
387
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett 6,6 g 2321775
19164
387
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerek, sérültek, nettó: 15,56 g 2321771
19165
387
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) szarvasos szelence, lánccal, jelzett, 2,5×2,5 cm, nettó: 21,45 g 2321769
19166
387
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, biztonsági lánccal, d: 6 cm, bruttó: 20,6 g 2321701
19167
387
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrűk, 6 db, jelzettek, hibákkal, bruttó: 15,53 g 2321762
19168
387
Jewellery
Ezüst(Ag) vegyes ékszer tétel, jelzés nélkül, nettó: 18,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF