Juwelen

Zahl der Lose: 205

Ezüst (Ag) kiskanál plasztikus rózsa motívummal díszített véggel, jelzett, 12,2 g, h: 11,5 cm
19157.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) kiskanál Krumbach felirattal és címerrel díszített véggel, jelzett, br. 9,5 g, h: 10 cm
19158.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) csepp formájú fülbevaló pár, jelzett, 3,4 g, m: 1,6 cm
19159.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst töltőceruza, kis horpadással 7,5 g  8 cm
19160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) szív formájú fülbevaló pár, jelzett, 1,2 g, h: 1,2 cm
19161.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) bross kék kővel,  jelzett, br. 2,6 g, h: 3,5 cm
19162.

Rufpreis:
1 800 HUF
23

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett 6,6 g
19163.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) ékszerek, sérültek, nettó: 15,56 g
19164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) szarvasos szelence, lánccal, jelzett, 2,5×2,5 cm, nettó: 21,45 g
19165.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
21

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, biztonsági lánccal, d: 6 cm, bruttó: 20,6 g
19166.

Rufpreis:
3 000 HUF
38

Ezüst(Ag) gyűrűk, 6 db, jelzettek, hibákkal, bruttó: 15,53 g
19167.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
13

Ezüst(Ag) vegyes ékszer tétel, jelzés nélkül, nettó: 18,3 g
19168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF