Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2304211
19085
387
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzés nélkül, h: 18 cm, bruttó: 5,71 g 2304017
19086
387
Jewellery
Ezüst (Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,61 g 2304179
19087
387
17000
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő türkizzel és markazitokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 37,73 g 2277135
19088
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,36 g 2277141
19089
387
Jewellery
2277160
19090
387
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, markazittal, jelzett, méret:55, bruttó: 4,69 g 2277349
19091
387
Jewellery
2277102
19092
387
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus piros kővel és markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,77 g
2277368
19093
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,24 g
2277394
19094
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,56 g 2277396
19095
387
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,39 g
2277589
19096
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF