Juwelen

Zahl der Lose: 205

Ezüst(Ag) nyaklánc, rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó:  6,72 g
19121.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 20,54 g
19122.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19123.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst(Ag) kakukkos óra alakú medál, jelzett, h:2,5 cm, nettó:  2,8 g
19124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,5 g
19125.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyán kockákkal díszítve, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,66 g
19126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, ovális borostyán kővel, jelzett, 1,7×1,8 cm, bruttó: 2,19 g
19127.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 3,55 g
19128.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Arany (Au) 14K női óra, mechanikus, jelzés nélkül, nem jár, d: 2,5 cm, bruttó: 8,95 g
19129.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 19,96 g
19130.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g
19131.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. sz. Régi ezüst (Ag) villa, E.K. monogrammal, jelzett (Pesth), a kanál fején horpadással, h: 15 cm, nettó: 21 gr.
19132.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF