Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317918
19048
387
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,22 g
2317915
19049
387
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, színes szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,95 g
2318106
19050
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kerek fülbevalópár, sok kővel, h: 4,5 cm, bruttó: 26,21 g
2318315
19052
387
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) fülbevaló pár. Jelzett. 3,78 g 2260164
19053
387
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g 2259906
19054
387
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös, gömbös karperec, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 16,03 g
2260226
19055
387
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ametiszt köves ovális medállal, jelzett, h: 55 cm, 3×2 cm, bruttó: 11,92 g 2260051
19056
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott kék berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 11,17 g
2259982
19057
387
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus kék kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 13,74 g
2260454
19058
387
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
2259888
19059
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g 2259832
19060
387
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos nyaklánc, Esprit jelzéssel, h: 41 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 16,23 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF