Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317905
19036
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 57, 59, bruttó: 5,68 g 2318302
19037
387
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű ónixszal, jelzett 8,7 g m:52 2318048
19038
387
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) "Hannover" mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,85 g 2318025
19039
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,91 g
2318008
19040
387
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,67 g
2318006
19041
387
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db. jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,56 g
2318029
19042
387
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,82 g 2315742
19043
387
46000
Jewellery
Arany(Au) 14 K keretben (jelzés nélkül), Szent György érmes medál 0.580 jelzéssel, d: 2,5 cm, br: 4,64 g 2317985
19044
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) türkizszínű kővel díszített fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 2,5 cm, bruttó: 5,09 g 2318031
19045
387
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,4 g
2317995
19046
387
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zöld köves fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,51 g 2317991
19047
387
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettapár, lapis lazulival, jelzett, bruttó: 12 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF