Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317948
19024
387
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,06 g
2317931
19025
387
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,78 g 2317953
19026
387
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,94 g 2318071
19027
387
Jewellery
Ezüst(Ag) szerelékes karkötő, türkiz színű gyöngyökkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,66 g 2318068
19028
387
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) "St. Jean de Luz" címeres mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 6,91 g 2318104
19029
387
14000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, bruttó: 25,74 g 2318080
19030
387
Jewellery
Ezüst(Ag) "Mondorf" díszkanál, jelzett, hiányos zománccal, h: 11,5 cm, bruttó: 12,23 g 2318130
19031
387
Jewellery
Ezüst(Ag) delfinpár, jelzett, m: 4,5 cm, nettó: 9,23 g 2317911
19032
387
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,22 g
2318328
19033
387
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű zománc betéttel Jelzett. 7,54 g, m: 54 2317907
19034
387
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,8 g 2318324
19035
387
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott gyűrű Jelzett. 5 g, m: 57 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF