Juwelen Zahl der Lose: 205
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317887
19000
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szív alakú rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 8,79 g 2317868
19001
387
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, lapis lazulival, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,46 g 2317873
19002
387
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g
2317878
19003
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla holdas gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,49 g 2317882
19004
387
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,36 g 2316292
19005
387
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, erősen sérült, mindkét fedlap törött, horpadt, nettó: 94,5 g 2315755
19006
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,15 g 2316285
19007
387
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db + kígyó nyaklánc, medállal, jelzettek, bruttó: 28,46 g
2317892
19008
387
Jewellery
Ezüst(Ag) láng alakú gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,23 g
2317807
19009
387
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,78 g 2317865
19010
387
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,69 g
2317863
19011
387
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,41 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF