Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta és Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésbe. Megjelent 1000 példányban.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hőgye István: Kazinczy Ferenc és családjára vonatkozó iratok, dokumentumok Zemplén vármegye levéltárában. Sátoraljaújhely, 1990, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebestyén Ádám: A bukovinai andrásfalvi székelyek élete és története Madéfalvától napjainkig. Szekszárd, 1972, Tolna megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya. Egészvászon-kötés. Foltos, a gerincen ceruza nyomok.
15098.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

The Decline and Rise of Budapest. Bp., 1946, Dr. Móricz Miklós Printing Office. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15099.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason. Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15100.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db füzet - Eszláry Éva: Tabán és Víziváros. Bp., 1956, Terv Nyomda + Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1956, Terv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1929, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válogatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörös Márton: Pécs. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
15104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az Irodalomban. Miskolc, 1942, Szerzői,(Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p.+ 6 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, a borító egyik sarkán kis sérüléssel, javított gerinccel.
15105.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kukucskálóablakok. Anno sorozat. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés.
15106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pécsi útmutató . Szerk.: Dr.Török Gyula. Pécs,1943, (Dunántúl-ny.).Kihajtható Pécs térképpel. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15107.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF