Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heves megye. Mátraalja. Szerk.: Bunovácz Dezső. Magyarország kisrégiói 9/4. Bp.,1999, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
15121.

Rufpreis:
800 HUF

15122.

Rufpreis:
800 HUF

Az Isteni Megváltó Leányai Budapesti XI. Ker. Szent Margit Leánygimnáziumának És Nőnevelő Intézetének évkönyve 1942-1943. Közzétette: Szabó M. Erika. Bp., 1943, Isteni Megváltó Leányai Szerzetesrend. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
15123.

Rufpreis:
800 HUF

Limbacher Gábor: Kereszténység és államiság Nógrád megye ezer éves történetében. Balassagyarmat, 2003, Nógrád Megyei Múzeum és a szerző kiadása. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15124.

Rufpreis:
800 HUF

15125.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
15126.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

15127.

Rufpreis:
1 200 HUF

össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, részben sérült gerinccel.
15128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15129.

Rufpreis:
1 600 HUF

15130.

Rufpreis:
1 800 HUF

15131.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF