Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Az Isteni Megváltó Leányai Budapesti XI. Ker. Szent Margit Leánygimnáziumának És Nőnevelő Intézetének évkönyve 1942-1943. Közzétette: Szabó M. Erika. Bp., 1943, Isteni Megváltó Leányai Szerzetesrend. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
Limbacher Gábor: Kereszténység és államiság Nógrád megye ezer éves történetében. Balassagyarmat, 2003, Nógrád Megyei Múzeum és a szerző kiadása. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
4 db régi, 1930 körüli német nyelvű osztrák útikönyv: Führer durch die Bischofstadt Salzburg + Grieben Wien und Umgebung, 1929 + Illustr. Reise- u. Wanderführer durch den Unter- u. Oberpinzgau im Lande Salzburg + Zell am See. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, térképpel, részben sérült gerinccel.
össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, részben sérült gerinccel.
Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.