Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Kubinyi András: Csepel története. Bp., 1965, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban
15048.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Duna menti népek hagyományos műveltsége. Tanulmányok Andrásfalvy Bertalan tiszteletére. Bp., 1991, Magyar Néprajzi Társaság. Csoma Gergely moldvai csángó felvételeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, gerincén hajtásnyom.
15049.

Rufpreis:
1 800 HUF

Belvárosunk tegnap és ma. Szerk.: Szilák Józsefné. Bp., 1970, Minerva.Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
15050.

Rufpreis:
800 HUF

Gyukics Péter-Tóth Ernő-Hajós Bence: Hidak mentén a Tiszán. Along the Bridges on the Tisza River. Entlang der Brücken auf der Theiß. Bp., 2007, Yuki. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1969, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, kissé dohos. +Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
15052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sopron az ezredfordulón. Sopron at the millennium. Sopron, 2002, Juhász Kft. Kiadói kartonált papírkötés. + 1962 Soproni szemle. XVI. évf. 1-4. sz.
15053.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Föld, ahol élünk - Képes világatlasz. Bp., 2005. Cartographia Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, szép állapotban 38 cm
15054.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit megfakult borítóval de egyébként jó állapotban.
15055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eperjessy Géza: A szabad királyi városok kézművesipara a reformkori Magyarországon. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15057.

Rufpreis:
1 400 HUF

15058.

Rufpreis:
1 200 HUF

15059.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF