Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Magyarország történeti helységnévtára. Borsod Megye. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Barsi János. Bp.-Miskolc, 1991,, Központi Statisztikai Hivatal-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Borsod megye térképével, 77x66 cm. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Források Budapest múltjából I-II., IV. és V/A. kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. V/5. kötet: Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai. 1971-1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, szép állapotban. Volt könyvtári példányok.
Oláh Tamás: Kossuth Lajos és Zemplén vármegye. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár - Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói papír védőborítóban.