Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15025.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyarország történeti helységnévtára. Borsod Megye. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Barsi János. Bp.-Miskolc, 1991,, Központi Statisztikai Hivatal-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Borsod megye térképével, 77x66 cm. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
15026.

Rufpreis:
2 800 HUF

15027.

Rufpreis:
5 000 HUF

Források Budapest múltjából I-II., IV. és V/A.  kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950.  V/5. kötet: Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai. 1971-1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, szép állapotban. Volt könyvtári példányok.
15028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oláh Tamás: Kossuth Lajos és Zemplén vármegye. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár - Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
15031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angelica Ralphstone: A világ legegzotikusabb tájai, Bp, 2003, Könyvmíves Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csurák Zsuzsanna: Kazincbarcika története. Kazincbarcika, 2004, Barcikai Közélet. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, benne jegyzetlapokkal.
15033.

Rufpreis:
2 400 HUF

Plihál Katalin, Hapák József: Európa térképei 1520-2001. Bp., 2003, Helikon Kiadó. Színes térképekkel gazdagon illusztrálva, kihajtható mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Csomagolt, új állapotban
15034.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szentgotthárd. Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szerk.: Kuntár Lajos-Szabó Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF