15025.
Beendet 387. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.