Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss Győző- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, karcos, kopott borítóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé foltos állapotban. + Békés megye 1944-1945-ben. A felszabadulás és a népi demokratikus forradalom első esztendeje a viharsarokban. Tanulmányok. Szerk.: Dér László- Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1975, MSZMP Békés Megyei Bizottsága- Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítróval.
15060.

Rufpreis:
2 400 HUF

15061.

Rufpreis:
800 HUF

Hajdu Imre: Új város született. (1951-1966). Tiszaújváros, 2002, HAJDU-VINPRESS Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vác története II. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Szentendre, 1983, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, sarkai néhol szakadt állapotban.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csaplovics János: Ethnographiai értekezés Magyarországról. Bp., 1990, a Magyar Tudományos Akadémia Néprajzkutató Csoportjának reprint kiadványa. Papírkötésben. Megjelent 600 példányban.
15065.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, szakadt kötés, ázott, hullámos lapok.
15066.

Rufpreis:
800 HUF

Polohn István-Szappanos Ferenc: Vízgazdálkodási társulatok a Dráva völgyében. A Dráva menti Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat története. Pécs, 1974.,Dráva menti Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat,(Pécsi Szikra-ny.),157+1 p.+1 (térkép-melléklet) t. Kiadói aranyozott nyl-kötés, 5 térkép-melléklet hiányzik.
15067.

Rufpreis:
1 600 HUF

15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vannak változások. (Penészlek, 1968-78:) filmszociográfia. Szerk.: Fekete Ibolya. Balázs Béla Studió '78. Bp.,[1980], MAFILM Sajtó és Propaganda Osztálya. Kiadói papírkötés,
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czenner Mihály: Magyar színészet Székesfehérvárott és Fejér megyében. I. rész: 1813-1874. Az első magyar előadástól a színház megnyitásáig. Székesfehérvár, 1972, Vörösmarty Színház, 174+10 p.+16 t.+1 p. Átkötött félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
15070.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vikár Sándor: Ez történt harminc év alatt. A nyíregyházi zeneiskola története. Bp., 1972., Szabolcs megyei Lakiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.    Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus édesapjának a névbejegyzésével.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF