Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

15132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
15133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga István, Dr. Járosi Márton: A Budapesti Hőerőmű Vállalat történetéből.Kelenföldi Erőmű 1914-1989 Újpesti Erőmű 1912-1989. Bp., 1990, Budapesti Hőerőmű Vállalat.Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
15134.

Rufpreis:
1 200 HUF

M. Mester Katalin: Sorsok Zalától a Mátráig. Veszprém, 2009, Püski. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15135.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dajaszászy Józsefné: Mezőkövesd, Tard, Szentistván. Mezőkövesd, 1961, Matyó Hisz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, koszos, szakadt, hiányos borítóval.
15136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Imre Gábor-Márfi Attila-Ódor Imre: Baranya megye évszázadai. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből. 3. Pécs, 1996, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.
15137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára.  Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, egy kihajtható térképpel illusztrálva.Jó állapotban.
15138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul.Fekete-fehér képekkel illusztrált.Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
15139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó István,Szabó László: Házasodjunk hajajaj. Lakodalmi szokások régen és ma Szolnok megyében. Szolnok, 1976, Szolnok városi Tanács Társadalmi Ünnepségeket és szertartásokat Szervező Iroda.Megjelent 600 példányban. Papírborítóban, kopott állapotban , borító hátulja helyenként foltos.
15140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Katalin: "Az emlékezetnek méltó történetek". Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
15141.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Válogatott források Tardona történetéhez. Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Válogatott források Novajidrány történetéhez. Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Novajidrány, 2000, Novajidrány Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15143.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF