Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 223

Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
15156.

Rufpreis:
2 000 HUF

15157.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Balassa Iván: Lápok, falvak, emberek. Bodrogköz. Czinke Ferenc illusztrációival. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hátoldalon szakadt.
15158.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Lajos összegyűjtött írásai. Varga Lajos életrajzát Füstös Jenő írta. Túri Fazekas Múzeum füzetei 2. Mezőtúr, 2003, Túri Fazekas Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Az életrajzíró, Füstös Jenő által dedikált.
15159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben
15161.

Rufpreis:
2 400 HUF

Stirbiczné Dankó Katalin (szerk.): Barangolások a Száraz-ér mentén . H.n., é.n., Száraz-ér Társaság Természetkutató és Környezetvédő Egyesület. 3., bővített kiadás. Készült 1000 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15162.

Rufpreis:
2 000 HUF

15163.

Rufpreis:
10 000 HUF

Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1960, IBUSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. +1965 Budapest térkép, Bp., 1965, Karotgráfia, rajta a közlekedési vonalakkal is, hajtás mentén szakadt, 80x115 cm
15164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bükkszentkereszt monográfiája. Szerk.: Veres László- Viga Gyula. Bükkszentkereszt, 2001, Bükkszentkereszt Önkormányzatának kiadása. Kulcsár Géza fotóival és Homola Krisztina rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15165.

Rufpreis:
5 000 HUF

1940 A Kassai M. Kir. Állami Kereskedelmi Főiskola első 1939/40. tanévi évkönyve. Közli: Stolpa Károly. Kassa, 1940,WIKO-ny.
15166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15167.

Rufpreis:
800 HUF

Gábor Andor: Pesti sirámok. Könyv a beteg városról. Bp., 1912, Dick Manó. Átkötött félvászon-kötés.
15168.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF