Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 209

Baji Etelka-Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Bp., 1994, HG és Tsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15737.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötésben
15738.

Rufpreis:
3 000 HUF

15739.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Karátson Gábor: Ötvenhatos regény. Bp., 2016. Kortárs. Kiadói kartonált papírkötésben.
15740.

Rufpreis:
2 400 HUF

15741.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jonathan Littell: Jóakaratúak. (Eumeniszek). Tótfalusi Ágnes fordítása. Bp., 2009, Magvető.Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15742.

Rufpreis:
1 600 HUF

15743.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15744.

Rufpreis:
800 HUF

Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF

Memoriam Rerum. Tanulmányok Bán Péter tiszteletére. Szerk :Oborni Teréz, Á. Varga László.  Eger, 2008, Heves Megyei Levéltár. Fekete-fehér képekkel és térképekkel illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15746.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei.A magyar országos levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
15747.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bethlen Gábor krónikásai. Krónikák, emlékiratok, naplók, a nagy fejedelemről. Összeállította, bevezette és jegyzetekkel ellátta: Makkai László. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Volt könyvátri példány.
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF