Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 209

Régi magyar öltözködés. Magyar Hírmondó. Viseletek dokumentumok és források tükrében.Összeáll: Dr. Mojzsis Dóra. Bp., 1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15725.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bordé Katalin:A magyar rotary története.Szentendre, 2012, Magyarországi Rotary Clubok Szövetsége.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15726.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Mohács emlékezete. A mohácsi csatára vonatkozó legfontosabb magyar,nyugati és török források.A csatahely régészeti feltárásának eredményei. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Története 1945-1970. Szerk: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált.
15728.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szinai Miklós-Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadozott szélű papír védőborítóban
15729.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Bp., 1985, Magyar Tudományos Akadémia Művészettörténeti Kutató Csoportja. Kiadói papír kötésben.
15730.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
15731.

Rufpreis:
1 400 HUF

A hírszerzés és kémkedés története I-II. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, karcos borítóval. A III. kötet hiányzik a sorozatból.
15732.

Rufpreis:
2 400 HUF

Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bibliotheca Historica. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben, papír védőborítóval, helyenként gyűrött lapokkal, de egyébként jó állapotban.
15733.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
15734.

Rufpreis:
3 000 HUF

Patay Géza Görög Staub Károly: Wekerle Sándor. Bp., 2011. Helikon. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15735.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Anjou Legendárium.Sajtó alá rendezte: Levárdy Ferenc. Bp, 1973, Magyar Helikon.Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15736.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF