Régi magyar öltözködés. Magyar Hírmondó. Viseletek dokumentumok és források tükrében.Összeáll: Dr. Mojzsis Dóra. Bp., 1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bordé Katalin:A magyar rotary története.Szentendre, 2012, Magyarországi Rotary Clubok Szövetsége.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Mohács emlékezete. A mohácsi csatára vonatkozó legfontosabb magyar,nyugati és török források.A csatahely régészeti feltárásának eredményei. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Története 1945-1970. Szerk: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált.
Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Bp., 1985, Magyar Tudományos Akadémia Művészettörténeti Kutató Csoportja. Kiadói papír kötésben.
A hírszerzés és kémkedés története I-II. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, karcos borítóval. A III. kötet hiányzik a sorozatból.
Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bibliotheca Historica. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben, papír védőborítóval, helyenként gyűrött lapokkal, de egyébként jó állapotban.