Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 209

Régi magyar öltözködés. Viseletek dokumentumok és források tükrében. Összeáll., bevezetést, a jegyzeteket és a viselettörténeti lexikon írta: Benyóné Dr. Mojzs Dóra. Magyar Hírmondó. Bp.,1988,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15761.

Rufpreis:
800 HUF

Szakály Ferenc: Szalárdi János és siralmas magyar krónikája. Bibliotheca Historica. Békéscsaba, 1980, Magyar Helikon. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé foltos papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány.
15762.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos, szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15763.

Rufpreis:
2 000 HUF

István Király Emlékezete. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mohács emlékezete. Válogatta Kiss Károly. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bónis Ferenc: Bartók Béla élete képekben és dokumentumokban. Bp, 1972, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, szakad papír védőborítóban.  Ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 4200 példányban.
15766.

Rufpreis:
800 HUF

Zoványi Jenő: A reformáció Magyarországon 1565-ig. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.
15767.

Rufpreis:
1 600 HUF

Árva Ferenc, Rózsa György Gyula: Az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc dokumentumai a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Acta Archivistica 4.Miskolc, 1998, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15768.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elias Wideman:Icones illustrium heroum Hungariae - Hírneves magyarok arcképcsarnoka. Bp., 2004.  Helikon Kiadó Kiadói aranyozott nyl kötésben Kis benyomódással
15770.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarok Kelet és Nyugat között. A nemzettudat változó jelképei. Tanulmányok. Szerk.: Hofer Tamás. Bp, 1996, Balassi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. Volt levéltári példány.
15771.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabadfalvi József: Herman Ottó a parlamenti képviselő-1879-1897-.Officina Musei 5.Miskolc, 1996, kn. Papírkötés, jó állapotban.Német nyelvű összefoglalóval és tartalomjegyzékkel.
15772.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kitaszítottak 2.kötet.Dokumentumok a hortobágyi zárt táborokból 1950-1960. Szerk.:Füzes Miklós. Bp., 2002, Altera. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15773.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF