Herodotos történeti könyvei. I. és III. köt. Görögül és Magyarul. Fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Geréb József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1892, MTA,(Franklin-ny.), LX+492+4; 468 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, kis lapszéli szakadásokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Rózsa Dávid, Rovács Barna (szerk.): A számontartott nemzet. A Trianon előtti és utáni évtizedek Magyarországa statisztikai térképeken. Bp.., 2020, KSH. 438p. Szövegközti, számos eddig még nem publikált térképpel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Első és utolsó néhány oldalon lapok teteje kissé hullámos, papír védőborítón gerincénél apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
Levéltárak-kincstárak - Források Magyarország levéltáraiból Bp., 1998. Magyar Levéltárosok Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban
Marczali Henrik: Mária Terézia és kora.Magyarország története a Szatmári békétől a Bécsi congressusig (1711-1815).Reprint kiadás. Bp., én., Laude . Papírkötés, jó állapotban.