Juwelen

Zahl der Lose: 297

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,7 g
19240.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag.) töltő ceruza, jelzett, h:11 cm, bruttó:16,4 g
19241.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
19242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) Sombrero alakú filigrán bross, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 21,25 g
19243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) dugó parafa nélkül, jelzett, 2,5x4x4 cm, nettó: 17 g
19244.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzés nélkül, 5,5×5 cm, bruttó: 25,29 g
19245.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) téglalapos karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, h: 11 cm, nettó: 27,71 g
19246.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
23

Ezüst(Ag) kupica, gravírozott díszítéssel, jelzett, m: 4 cm, kis deformációval, nettó: 12,11 g
19247.

Rufpreis:
1 800 HUF
27

Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,55 g
19248.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, 2,5x4,5x2,5 cm, nettó: 20 g
19249.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, dobozban, h: 5 cm, bruttó: 6,25 g
19250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) szalvétagyűrűk, 6 db, jelzettek, d: 2 cm nettó: 28,63 g
19251.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF