Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259947
19240
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,7 g
2282267
19241
383
Jewellery
Ezüst (Ag.) töltő ceruza, jelzett, h:11 cm, bruttó:16,4 g 2200551
19242
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
2284323
19243
383
Jewellery
Ezüst(Ag) Sombrero alakú filigrán bross, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 21,25 g 2284287
19244
383
Jewellery
Ezüst (Ag) dugó parafa nélkül, jelzett, 2,5x4x4 cm, nettó: 17 g 2277408
19245
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzés nélkül, 5,5×5 cm, bruttó: 25,29 g
2284365
19246
383
Jewellery
Ezüst(Ag) téglalapos karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, h: 11 cm, nettó: 27,71 g 2284061
19247
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kupica, gravírozott díszítéssel, jelzett, m: 4 cm, kis deformációval, nettó: 12,11 g 2284333
19248
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű tigrisszem kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,55 g 2284356
19249
383
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, 2,5x4,5x2,5 cm, nettó: 20 g 2282646
19250
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, dobozban, h: 5 cm, bruttó: 6,25 g
2284504
19251
383
Jewellery
Ezüst (Ag) szalvétagyűrűk, 6 db, jelzettek, d: 2 cm nettó: 28,63 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF