Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284395
19000
383
15000
Jewellery
Arany (Au) 8 K medál jáspissal, jelzés nélkül, bruttó: 4,33 g
2284394
19001
383
Jewellery
Arany (Au) 14 K függő, kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 1,5 g
2284344
19002
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű ametiszttel, jelzett, méret: 54, bruttó: 12,45 g
2284352
19003
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár, jelzett, 0,9×0,9 cm, nettó: 0,74 g 2284358
19004
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,77 g 2284361
19005
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 5,1 g 2283629
19006
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fluorit köves fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,59 g 2283700
19007
383
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú filigrán fülbevalópár, korallos és gyöngy díszítéssel, jelzett, h: 3,2 cm, bruttó: 3,76 g
2283708
19008
383
Jewellery
Ezüst(Ag) papirusztekercs alakú medál, jelzett, 1,8×1,4 cm, nettó: 0,9 g
2283715
19009
383
Jewellery
Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, shamballa gyönggyel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 2,5 g 2283724
19010
383
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, fém sodronyon, jelzett, bruttó: 5,4 g
2283728
19011
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kakukkos óra alakú medál, jelzett, h:2,5 cm, nettó: 2,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF