Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277358
19024
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, piros kővel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 3,82 g 2277066
19025
383
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 6,7 g 2277018
19026
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,34 g 2277115
19027
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karperec, jelzett, 5×5,5 cm, bruttó: 19,33 g
2283261
19028
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyház berakással, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6,14 g 2283259
19029
383
Jewellery
Ezüst(Ag) medál féldrágakővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 10,5 g 2277146
19030
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,43 g 2277160
19031
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, markazittal, jelzett, méret:55, bruttó: 4,69 g
2277141
19032
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,95 g
2277135
19033
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,36 g
2277133
19034
383
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus kővel, markazittal, jelzés nélkül, bruttó: 4,49 g 2277349
19035
383
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF