Juwelen

Zahl der Lose: 297

19036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,61 g
19037.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
19038.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,24 g
19039.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és szintetikus fekete kövekkel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 14,17 g
19040.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) egyszerű hengeres fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,49 g
19041.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 14,92 g
19042.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,98 g
19043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,56 g
19044.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19045.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 8,59 g
19046.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) medál féldrágakővel, jelzett, h: 3,8 cm, bruttó: 8,76 g
19047.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF