Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277102
19036
383
Jewellery
2277372
19037
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,61 g 2277346
19038
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
2277368
19039
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,24 g
2277331
19040
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és szintetikus fekete kövekkel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 14,17 g
2277379
19041
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) egyszerű hengeres fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,49 g
2277384
19042
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 14,92 g 2277390
19043
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,98 g 2277394
19044
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,56 g
2277396
19045
383
Jewellery
2277411
19046
383
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 8,59 g 2283255
19047
383
Jewellery
Ezüst(Ag) medál féldrágakővel, jelzett, h: 3,8 cm, bruttó: 8,76 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF