Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283925
19084
383
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszög alakú fülbevalópár borostyánnal, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 1,9 g 2277073
19085
383
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus sárga kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,62 g
2277335
19086
383
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 6,32 g 2277171
19087
383
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, függővel, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5,43 g 2277162
19088
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 16,33 g
2277159
19089
383
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó. 7,77 g
2277120
19090
383
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db karkötő, jelzett, nettó: 14,63 g 2277178
19091
383
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szíves medállal, jelzett, h: 52 cm, 4×3 cm, nettó: 6,56 g 2277151
19092
383
Jewellery
Ezüst(Ag) modern stílusú gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 3,96 g
2284498
19093
383
Jewellery
Ezüst (Ag) fejű szipka, csont véggel, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 5,9 gr.
2283803
19094
383
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,5 g
2283804
19095
383
Jewellery
Ezüst(Ag) focilabda függő, jelzett, d: 0,8 cm, nettó: 1,76 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF