Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2260829
19180
383
Jewellery
Ezüst(Ag) óra, hiányos markazit berakással, jelzett, működik, h: 18,5 cm, bruttó: 44,33 g
2260779
19181
383
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorfogó csipesz, jelzett, h: 15 cm, 31,5 g
2228207
19182
383
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,03 g
2228280
19183
383
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, markazit és jáde kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 10,81 g
2228507
19184
383
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus, szíves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 4,88 g
2228563
19185
383
Jewellery
Ezüst(Ag) széles gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,6 g
2228576
19186
383
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ásvány függővel, jelzett, h: max. 43 cm, függő: 4,5 cm, bruttó: 13,64 g 2228331
19187
383
Jewellery
Ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzés nélkül, d: 1,3 cm, nettó: 3,6 g 2228213
19188
383
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis medálos nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, 2×1,7 cm, bruttó: 4,12 g 2228169
19189
383
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, fonott nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 17,83 g
2228557
19190
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek szemes nyaklánc, jelzett, h: 76 cm, nettó: 26,3,1 g
2228442
19191
383
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 9,49 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF