Juwelen

Zahl der Lose: 297

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,91 g
19168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g
19169.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
19170.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,09 g
19171.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
19172.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, színes kövekkel, pótolt kapoccsal, jelzett, h: 21 cm, bruttó: 16,65 g
19173.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
19174.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) szkarabeuszos medál/ gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,2 g
19175.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) cirkóniával díszített nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 2,8 g
19176.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) virágos fülbevaló, gyöngyház berakással, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g
19177.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, markazitokkal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,21 g
19178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) szerelékes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 20,61 g
19179.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF