Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259889
19168
383
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített modern gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,91 g 2259908
19169
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g 2259888
19170
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
2259796
19171
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,09 g 2259824
19172
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
2260471
19173
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, színes kövekkel, pótolt kapoccsal, jelzett, h: 21 cm, bruttó: 16,65 g 2260454
19174
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
2232527
19175
383
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos medál/ gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,2 g 2232533
19176
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) cirkóniával díszített nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 2,8 g 2232542
19177
383
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevaló, gyöngyház berakással, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g 2260820
19178
383
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, markazitokkal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,21 g 2260826
19179
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szerelékes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 20,61 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF