Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259809
19216
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g
2142431
19217
383
30000
Jewellery
Zöld, Paraiba turmalin 1,32 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline 1,32 C, 6,83x5,98x4,24 mm
2142432
19218
383
30000
Jewellery
Zöld, Paraiba turmalin 1,06 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline. Sealed, with certificate 1,06 C, 6+,17-5,52-4,81 mm
2262893
19219
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, áttört kereszt függővel, jelzett, h: 45,5 cm, 4×2 cm, nettó:9,5 g 1392601
19220
383
Jewellery
2223176
19221
383
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g
2228045
19222
383
70000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 10,43 g
2228037
19223
383
40000
Jewellery
Arany (Au) 10K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 8,01 g
2261224
19224
383
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, kapocskarika nélkül, h: 19 cm, nettó: 10,65 g 2261246
19225
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g
2260164
19226
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g
2260075
19227
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 18,55 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF