Juwelen

Zahl der Lose: 297

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g
19216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zöld, Paraiba turmalin 1,32 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline 1,32 C,  6,83x5,98x4,24 mm
19217.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zöld, Paraiba turmalin 1,06 K ovális fazettált csiszolással. Lepecsételve, tanúsítvánnyal. / Oval facetted cut green Paraiba Tourmaline. Sealed, with certificate 1,06 C,  6+,17-5,52-4,81 mm
19218.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, áttört kereszt függővel, jelzett, h: 45,5 cm, 4×2 cm, nettó:9,5 g
19219.

Rufpreis:
3 000 HUF

19220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g
19221.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany (Au) 14K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 10,43 g
19222.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 10K gyűrű, kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 8,01 g
19223.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, kapocskarika nélkül, h: 19 cm, nettó: 10,65 g
19224.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g
19225.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g
19226.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 18,55 g
19227.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF