Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259893
19228
383
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc szívecskés medállal, Fossil jelzéssel, állítható h: max. 45,5 cm, nettó: 5,41 g 2259902
19229
383
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 14,31 g
2259906
19230
383
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös, gömbös karperec, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 16,03 g
2260043
19231
383
4800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,32 g 2260210
19232
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus zöld kővel és markazittal, jelzett, méret: 62, bruttó: 9,26 g
2260299
19233
383
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás, korallos gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 10,91 g 2260226
19234
383
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ametiszt köves ovális medállal, jelzett, h: 55 cm, 3×2 cm, bruttó: 11,92 g
2260276
19235
383
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) "Smile" karperec, jelzett, 5×6 cm, nettó: 7,31 g 2259966
19236
383
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus és markazit kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 25,29 g
2259982
19237
383
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus kék kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 13,74 g
2260117
19238
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 5×5,5 cm, bruttó: 13,98 g
2260051
19239
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott kék berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 11,17 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF