Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284483
19252
383
Jewellery
Ezüst (Ag) fácán figura jelzetlen, h: 9,5 cm nettó: 34,69 g 2284510
19253
383
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) dán tálka, jelzett, m: 2,5 cm, d: 5 cm, bruttó: 21 g 2284439
19254
383
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) vodkás pohárkák, 6 db, jelzett, m: 4,5 cm nettó: 119 g 2284459
19255
383
Jewellery
Ezüst (Ag) gyertyatartó, jelzett, 10,5x5 cm nettó: 28 g 2284450
19256
383
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) puttó motívumú tálka, jelzett, d: 7 cm nettó: 30 g 2284059
19257
383
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztelőpohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 66 g 2261877
19258
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár és medál, cirkóniával, jelzett, h: 1,5; 2 cm, bruttó: 3,5 g
2284221
19259
383
Jewellery
Ezüst (Ag) vastag karkötő, jelzetlen, állítható mérettel, nettó: 53,8g 2282708
19260
383
55000
Jewellery
14K fehérarany gyűrű brillel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,89 g 2279672
19261
383
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, 2 db, jelzés nélkül, horpadásokkal, m: 8,5 cm, nettó: 20,24 g 2284368
19262
383
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos szalvétagyűrű, jelzett, 3,5x5 cm, nettó: 16 g 2284282
19263
383
Jewellery
Ezüst (Ag) borítású parafa dugók, 2 db, jelzettek, h: 6 cm, 6,5 cm, bruttó: 45 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF