Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284301
19156
383
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, gyönggyel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 1,63 g
2284298
19157
383
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális medál lapis lazulival, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,07 g 2284308
19158
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kinyitható kerek medál, jelzett, kis hibákkal, d: 1,5 cm, nettó: 1,66 g 2284316
19159
383
Jewellery
Ezüst(Ag) mérleg medál, jelzett, 2×1,8 cm, nettó: 2,71 g 2284380
19160
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db gyönggyel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 1,97 g 2284131
19161
383
4600
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló hematit kővel 3,43 g
2281920
19162
383
80000
Jewellery
Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra, működik, jelzett, szíj nélkül, üveglapon kis karcolások, eredeti koronával, számozott, d: 3,2 cm, bruttó: 31,95 g 2284335
19163
383
Jewellery
Ezüst (Ag) elefántos kalaptű, jelzett, h: 10 cm, nettó: 7 g 2260081
19164
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, szintetikus kék kővel, jelzett, deformációval, egy helyen elengedett hegesztéssel, bruttó: 14,59 g
2259806
19165
383
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 9,16 g 2259832
19166
383
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos nyaklánc, Esprit jelzéssel, h: 41 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 16,23 g
2259886
19167
383
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus piros kővel díszített karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 11,08 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF