Juwelen

Zahl der Lose: 297

Ezüst(Ag) függő, gyönggyel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 1,63 g
19156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) ovális medál lapis lazulival, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,07 g
19157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) kinyitható kerek medál, jelzett, kis hibákkal, d: 1,5 cm, nettó: 1,66 g
19158.

Rufpreis:
1 200 HUF
30

Ezüst(Ag) mérleg medál, jelzett, 2×1,8 cm, nettó: 2,71 g
19159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db gyönggyel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 1,97 g
19160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló hematit kővel 3,43 g
19161.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra, működik, jelzett, szíj nélkül, üveglapon kis karcolások, eredeti koronával, számozott, d: 3,2 cm, bruttó: 31,95 g
19162.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) elefántos kalaptű, jelzett, h: 10 cm, nettó: 7 g
19163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec, szintetikus kék kővel, jelzett, deformációval, egy helyen elengedett hegesztéssel, bruttó: 14,59 g
19164.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 9,16 g
19165.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) csillagos nyaklánc, Esprit jelzéssel, h: 41 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 16,23 g
19166.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus piros kővel díszített karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 11,08 g
19167.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF