Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2260747
19144
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szerelékes tigrisszem nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, bruttó: 35,79 g
2260727
19145
383
Jewellery
Ezüst(Ag) markazit köves medál, láncon, jelzett, h: 44 cm, 4 cm, bruttó: 6,47 g 2260722
19146
383
Jewellery
Ezüst(Ag) markazit köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,51 g 2217328
19147
383
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr sárkányrepülő, jelzett, 8×3,5 cm, nettó: 17,11 g
2217688
19148
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,28 g 2217312
19149
383
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 50, bruttó: 5,66 g 2217446
19150
383
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzés nélkül, h: 44 cm, nettó: 22,45 g
2217415
19151
383
26000
Jewellery
Arany (Au) 14K foglalatú elefántcsont medál, jelzés nélkül, bruttó: 6,1 g
2217523
19152
383
Jewellery
Ezüst(Ag) tigrisszem köves gyűrű, jelzés nélkül, állítható méret, bruttó: 4,57 g
2217315
19153
383
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, aranyozott medállal, jelzett, h: 38 cm, 2×2 cm, bruttó: 10,73 g 2217510
19154
383
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 23,2 g 2284346
19155
383
Jewellery
Ezüst (Ag) szerencsepatkó, jelzett, m: 4 cm, bruttó: 9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF