Juwelen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283807
19096
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, lila kővel, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 1,4 g 2283828
19097
383
Jewellery
Ezüst(Ag) hurkos gyűrű, piros kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,74 g 2283818
19098
383
Jewellery
Ezüst(Ag) türkizszínű kővel díszített fülbevalópár, jelzett, egyik kő kis sérüléssel, d: 1 cm, bruttó: 2,5 g 2283841
19099
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyán kockákkal díszítve, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,66 g
2283845
19100
383
Jewellery
Ezüst(Ag) kos horoszkópos medál, jelzett, d: 1,7 cm, nettó: 0,87 g 2283853
19101
383
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, három fajta színű borostyánnal, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,87 g 2283872
19102
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, ovális borostyán kővel, jelzett, 1,7×1,8 cm, bruttó: 2,19 g
2283877
19103
383
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár, borostyánnal jelzett, bruttó: 2,1 g 2283885
19104
383
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 3,55 g
2283890
19105
383
Jewellery
Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,53 g 2283905
19106
383
Jewellery
Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,08 g 2283909
19107
383
Jewellery
Ezüst(Ag) lógós fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF